خدمات نرم افزاری
Services


نرم افزارهای تحت وب
وب اپلیکیشناین نرم افزار نوع خاصی از نرم افزارهای کاربری و سروری هستند که روش طراحی و توسعه آنها نسبت به نرم افزارهای ویندوزی بسیار به روز تر و کارآمد تر است.

این برنامه ها در مرورگرهای وب مانند اینترنت اکسپلورر یا فایر فاکس یا کروم اجرا می شوند و نیازی به نصب ندارند.

بهترین استفاده ی این گونه نرم افزارها در پروژه هایی مانند فروشگاه های آنلاین ، مدیریت پروژه ، مدیریت منابع انسانی و بیشتر کسبو کارهایی که بیش از یک جا فعال است و نیاز به کنترل از راه دور دارد و بسیاری از پروژه های دیگر.


نرم افزارهای تحت موبایل
موبایل اپلیکیشنبرخی از مزایای راه اندازی اپلیکیشن تلفن های هوشمند عبارتست از :

- افزایش مشتریان از طریق افزایش دانش آنان در مورد محصولات

- تبدیل نام تجاری به ابزاری مفید

-افزایش درآمد از طریق تبلیغات یا فروش محصولات و خدمات

-افزایش مزیت رقابتی و حفظ آن

- کاهش هزینه تبلیغات


نرم افزار تحت ویندوز
ویندوز اپلیکیشناز جمله این نرم افزار ها می توان به نرم افزارهای فروش و انبارداری، مدیریت پروژه، سیستم های اداری ، سیستم های مدیریت اطلاعات سازمانی ،سیستم های مدیریت منابع انسانی و غیره اشاره کرد.

از آن جایی که فرآیند طراحی نرم افزار با توجه به خواسته ها و نیاز های مشتری شکل می گیرد ، شما در هر کسب و کار و حرفه ای که مشغول باشید ، این نرم افزارها به کمک شما می آیند و کنترل روند تهیه و تولید و همچنین با استفاده از گزارش های مدیریتی مورد نیاز شما ، به کار شما رونق داده و بهروری آن را بالا می برند.


GIS
مدیریت مکانیبرنامه ریزی و تصمیم گیری های موثر نیاز به دسترسی به اطلاعات دقیق و به روز دارد.

‎ (GIS) سیستم های اطلاعات مکانی پیچیدگی مسائل مربوط به کمیابی منابع را مرتفع نموده و امکان بهینه کردن استفاده و مدیریت آنها را فراهم میآورند. یک سیستم اطلاعات مکانی شامل مجموعه ای از سخت افزار، نرم افزار و داده است که کاربران آن می توانند از طریق تلفیق داده از منابع مختلف و همچنین نمایش و تحلیل داده ها با آن در تعامل باشند. در هسته این سیستم یک بانک اطلاعات مکانی قرار دارد که امکان دریافت، ذخیره سازی، بازیابی، بروزرسانی و تحلیل های مکانی بر روی این داده ها را فراهم می آورد

 

مراحل طراحی و تولید


مشتریان اعم از شرکت ها، سازمان ها، اشخاص و مشاغل مختلف ، فعالیت های گوناگون و همچنین نیازهای گوناگونی دارند.
ممکن است نوع کسب و کار یا نیاز یک مشتری، آن قدر پیچیده یا منحصر به فرد باشد که نرم افزار مناسبی (اعم از نرم افزار تحت وب یا موبایل یا ویندوز) برای پاسخ به نیازهای او در بازار موجود نباشد ، و یا آنچه در بازار موجود است، بخشی از نیاز های او را تامین کند .
بیشتر این مشتریان به نرم افزار های اختصاصی و شخصی مخصوص به خود نیاز دارند که باید در حیطه فعالیت آنها و با توجه به در خواست آنان طراحی و تولید شود.
تولید نرم افزار سفارشی (اعم از نرم افزار تحت وب یا موبایل یا ویندوز) مراحل خاص خود را دارد.که در شکل زیر خلاصه ای از آن را مشاهده می کنید:


تحليل و تعيين نيازمندي‍‍ها
طراحی و پیاده سازی
آزمایش و تست
ارتقاء و پشتیبانی

تکنولوژی های مورد استفاده

تیم شرکت دانش پرداز مهر در فرآیند تولید نرم افزار اعم از نرم افزار تحت وب یا موبایل یا ویندوز ، همیشه از بروز ترین و مطمئن ترین تکنلوژی های دنیا استفاده می کند و سعی دارد که هم زمان با ارتقا نرم افزار ها آنان را کارآمد و مطمئن نگه دارد.

برخی از تکنولوژی های مورد استفاده در تولید نرم افزار های تحت وب و نرم افزار های تحت ویندوز و موبایل اپلیکیشن ها عبارتند از:

Microsoft.net مایکروسافت دات نت
PHP پی اچ پی
ASP.net ای اس پی دات نت
Python پایتون
Angular4 آنگولار

Xcode
Objective-C
JAVA جاوا
Eclipse
SQL Server
My SQL
Bootstrap بوت استرپ
SVG
ECMAScript
AJAX آژاکس
HTML5 اچ تی ام ال
CSS3 سی اس اس
JavaScript جاوا اسکریپ
JQuery جی کوئری
XML ایکس ام ال
و...